Sant Angelo - TERME ROMANTICA ****

Číslo zájezdu: 473780

Itálie Itálie Ischia Sant' Angelo
Typ zájezdu: Pobytové zájezdy
Délka zájezdu: 8 dní
Nejbližší odjezd: od 21.07.2018
Doprava: letecky
Strava: snídaně
Ubytování: hotel ****
Cena: 23 590 Kč
cena je včetně povinných příplatků
Původní cena:26 890
Sleva:-3 300
Nezávazně rezervovat
Itálie

Cena zahrnuje

  • Cena je za osobu a 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji standard se snídaní a dále zahrnuje letenku včetně LT, palivového příplatku, emisního příplatku (celkem ve výši 1.600,-/osoba), kurzový rozdíl do výše 200CZK, transfery z/na letiště v Neapoli, odvoz zavazadel, trajekt, asistenci CK a služby delegáta (asistenci CK a služby delegáta v sezóně, více informací v CK, obvykle je delegát k dispozici 05.05.-28.07. a poté 25.08.-13.10.).
  • POZOR – pravidelné sobotní lety v termínech 02.06. – 29.09. (návrat), mimo tyto termíny jsou odlety s leteckou společností WIZZAIR/EASYJET (dle letového řádu společností, obvykle v jiný letový den, termín upřesníme v CK dle aktuální dostupnosti) - cena zahrnuje letenku včetně LT, palivového příplatku a emisního příplatku (celkem ve výši 1.600,-/osoba) kalkulovanou v optimální knihovací třídě, pouze základní transfery z/na letiště v Neapoli (u těchto společností je nutné uhradit příplatek za transfer dle počtu osob - více info v CK), odvoz zavazadel, trajekt, asistenci CK a služby delegáta (asistenci CK a služby delegáta v sezóně, více informací v CK, obvykle je delegát k dispozici 05.05.-28.07. a poté 25.08.-13.10.).
  • Cena na přistýlce platí pro dospělé osoby a děti nad 15 let na 3. lůžku.
  • Cena pro dítě na 3. lůžku platí pro děti ve věku 2 - 15 let v doprovodu 2 dospělých osob.

Cena nezahrnuje

  • polopenze 3.770,-/osoba/týden
  • výhled na moře 1.420,-/osoba/týden
  • jednolůžkový pokoj 1.060,-/týden
  • Ferragosto (15.8.) - 50€/osoba (povinně)

Cestovní kancelář si vyhrazuje právo na chybu publikovaných cen či termínů, závazná pro prodávajícího i kupujícího je pouze cena uvedena na platné smlouvě o zájezdu.

TERME ROMANTICA

Tento vyhlášený hotelový resort se nachází pouhých pár minut od kouzelného mestečka Sant‘ Angelo a pláže Cava Grado. V rozlehlé zahradě, která hotelové budovy obklopuje, se pak nachází termální Spa Park, který hotelovým hostům nabízí možnost plně využít termálních pramenů, kterými se ostrov Ischia proslavil.

Služby: Spa Park – pět termálních bazénů ruzných teplot, tři termální bazény pokojové teploty, dva vnitřní Kneippovy bazény, dvě „japonské vany“, sauna, dále pak tenisový kurt, hřiště na volejbal a fotbal, fitness, stolní tenis, stolní fotbal, horská kola, wellness centrum, svoz do Sant‘ Angela – shuttle 6x denně, lekce jógy a vodního aerobiku, sluneční terasa, nudistická terasa, wifi, satelitní televize a živé hudební vystoupení alespoň 3x týdně.

od centra: 300 m
od moře: 150 m

Ubytování: hotel ****

Pokoje jsou umístěné v dvoupatrových bungalovech v rámci areálu hotelu. Vybavené sprchou, WC, telefonem, stelitní TV, topením, klimatizací (přibližně od června do září), trezorem, fénem a minibarem terasou či balkónem a wifi. Některé mají také přístup k vířivce.

Stravování: snídaně

snídaně formou bufetu

Doprava: letecky