San Benedetto del Tronto - REZIDENCE OCEANO

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy
Délka zájezdu: 8 dní
Nejbližší odjezd: od 21.07.2018
Doprava: vlastní
Strava: vlastní
Ubytování: rezidence
Cena: 14 500 Kč
cena je včetně povinných příplatků
Původní cena:19 300
Sleva:-4 800
Nezávazně rezervovat
Itálie

Cena zahrnuje

  • Pronájem apartmánu na 7 nocí při jeho plném obsazení včetně spotřeby energií, klimatizace, garáže, Wi-Fi připojení, trezoru a pračky.

Cena nezahrnuje

  • Závěrečný úklid (povinně): 40€

Cestovní kancelář si vyhrazuje právo na chybu publikovaných cen či termínů, závazná pro prodávajícího i kupujícího je pouze cena uvedena na platné smlouvě o zájezdu.

OCEANO

Residence Oceano je kompletně zrekonstruována a nachází se ve známém a oblíbeném letovisku San Benedetto del Tronto, pouhých 150 metrů od moře. Residence nabízí 18 apartmánů, je obklopena zelení a má vlastní vchod.

Služby
Klimatizace, garáž, Wi-Fi připojení, trezor, pračka, plážový servis (na vyžádání), půjčovna kol (25€/týden), povlečení (10€/osoba).

Vzdálenost
od moře: 150 m

Ubytování: rezidence

Apartmány typu BILO 4 se nacházejí v přízemí, v 1. nebo ve 2. patře. Vkusně zařízené apartmány mají ložnici, obývací pokoj s rozkládací pohovkou a kuchyňským koutem, koupelnu se sprchovým koutem a prostornou terasu. V přízemí a v 1. patře je celkem 16 apartmánů (8 na každém patře), apartmány v přízemí mají prostorný dvůr. Apartmány ve 2. patře (celkem 2) mají ložnici s manželskou postelí, pokoj s oddělenými lůžky, obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelnu se sprchou a prostornou terasu.

Stravování: vlastní

Doprava: vlastní