Lido di Jesolo - CAMBRIDGE****

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy
Délka zájezdu: 10 dní
Nejbližší odjezd: od 8.9.2018
Doprava: autokarem
Strava: polopenze
Ubytování: hotel ****
Cena: 19 690 Kč
cena je včetně povinných příplatků
Itálie
Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Cena zahrnuje

  • Cena za osobu a 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji standard s polopenzí a dále zahrnuje autobusovou dopravu (obousměrně) a přepravu zavazadel.

Cena nezahrnuje

  • Jednolůžkový pokoj: 4.940,-/týden
  • Plná penze: 4.470,-/osoba/týden
  • Lehátka u bazénu: 3€/osoba/den

Slevy

  • VČASNÉ SLEVY - INFORMACE V CK.

Cestovní kancelář si vyhrazuje právo na chybu publikovaných cen či termínů, závazná pro prodávajícího i kupujícího je pouze cena uvedena na platné smlouvě o zájezdu.

CAMBRIDGE

Hotel Cambridge leží přímo na pláži a několik kroků od známé Piazza Mazzini, které je centrem nočního života. Hotel nabízí svým hostům nově zrekonstruovaný bazén. Je vhodný pro rodiny s dětmi i pro páry, kteří si chtějí užít relaxační dovolenou u moře.
Služby
Bazén, restaurace, bar, soukromá pláž, plážový servis – slunečníky a křesla na 1 apartmán, parkování (1 místo na apartmán – s omezeným počtem), klimatizace, Wi-Fi připojení, zapůjčení kol (zdarma), lehátka u bazénu (za příplatek).

Ubytování: hotel ****

Komfortní a elegantní pokoje s výhledem na moře mají koupelnu, fén, telefon, SAT/TV, mini bar, trezor, klimatizaci a balkón.

Stravování: polopenze

Snídaně formou bufetu a večeře a la carte se zeleninovým bufetem. Plná penze za příplatek. Možnost bezlepkové stravy (na vyžádání).

Doprava: autokarem