IL GATTOPARDO - HOTEL TERME & BEAUTY FARM ****

Číslo zájezdu: 402545

Itálie Itálie Forio Ischia
Typ zájezdu: Pobytové zájezdy
Délka zájezdu: 8 dní
Nejbližší odjezd: od 21.07.2018
Doprava: letecky
Strava: snídaně
Ubytování: hotel ****
Cena: 21 490 Kč
cena je včetně povinných příplatků
Nezávazně rezervovat
Itálie

Cena zahrnuje

  • Cena je za osobu a 7 nocí ve dvoulužkovém pokoji standard se snídaní a dále zahrnuje letenku vcetne LT, palivového príplatku, emisního príplatku (celkem ve výši 1.600,-/osoba), kurzový rozdíl do výše 200CZK, transfery z/na letište v Neapoli, odvoz zavazadel, trajekt, asistenci CK a služby delegáta (asistenci CK a služby delegáta v sezóne, více informací v CK, delegát je k dispozici 05.05.-28.07. a poté 25.08.-13.10.).
  • POZOR – pravidelné sobotní lety v termínech 02.06. – 29.09. (návrat), mimo tyto termíny jsou odlety s leteckou spolecností WIZZAIR/EASYJET (dle letového rádu spolecností, obvykle v jiný letový den, termín upresníme v CK dle aktuální dostupnosti) - cena zahrnuje letenku vcetne LT, palivového príplatku a emisního príplatku (celkem ve výši 1.600,-/osoba) kalkulovanou v optimální knihovací tríde, pouze základní transfery z/na letište v Neapoli (u techto spolecností je nutné uhradit príplatek za transfer dle poctu osob - více info v CK), odvoz zavazadel, trajekt, asistenci CK a služby delegáta (asistenci CK a služby delegáta v sezóne, více informací v CK, delegát je k dispozici 05.05.-28.07. a poté 25.08.-13.10.).
  • Cena na 3. a 4. lužku platí pro osoby 2-99 let.

Cena nezahrnuje

  • polopenze: 1.180,-/osoba/týden
  • plná penze: 2.350,-/osoba/týden
  • výhled na more: 3.290,-/osoba/týden
  • jednolužkový pokoj: 3.290,-/týden

Slevy

  • VCASNÉ SLEVY - INFORMACE V CK.
  • Nabídka: 7=6 (15.03. - 02.06. + 15.07. - 30.07. + 22.09. - 17.11.)

Cestovní kancelář si vyhrazuje právo na chybu publikovaných cen či termínů, závazná pro prodávajícího i kupujícího je pouze cena uvedena na platné smlouvě o zájezdu.

IL GATTOPARDO - HOTEL TERME & BEAUTY FARM

Všeobecné informace
Tento velice komfortní hotel, jenž je obklopen vinicemi a středomořskou zelení, nabízí svým hostům vysoce kvalitní a široké spektrum služeb. Klidné prostředí a krásné scenérie jsou dokreslujícím prvkem luxusního lázeňského a sportovního zázemí hotelu. To vše v blízkosti pouhých 300 m od moře a 1 km od termálního parku Poseidon, kam klienty zdarma dopravuje hotelový svoz.

Služby
Restaurace, bar, celkem 5 bazénů (z toho 2 kryté) s termální i minerální vodou a hydromasážemi, vířivá vana jacuzzi, centrum Beauty Farm s nabídkou masáží, inhalací, bahenní terapie, termálními koupelemi, dermatologickým ošetřením obličeje a těla a jinými lázeňskými procedurami, sauna, fitness, solární terasa se slunečníky a lehátky zdarma, 2 tenisové kurty s nočním osvětlením, hřiště na volejbal fotbal nebo basketbal, stolní tenis, pravidelné klavírní a folklórní večery, taverna z roku 1823 s nabídkou domácích produktů.

Vzdálenost
od moře: 300 m
od centra: 1 km

Ubytování: hotel ****

Celkem 71 pokojů je rozmístěno v budovách přímo v zahradě, vinici a u bazénu. Hotel nabízí pokoje standard a pokoje s výhledem na moře. Jsou vybaveny telefonem, televizí, trezorem, vlastním soc. zařízením, vysoušečem vlasů, topením, klimatizací, minibarem a mají balkon nebo terasu.

Stravování: snídaně

Formou snídaně ve vyhlášené klimatizované restauraci. Snídaně - bufetová. Večeře za příplatek – výběr z menu o více chodech (čtyři druhy prvních a druhých chodů, vybrané maso, dary moře, vegetariánské pokrmy). Samozřejmostí je salátový a přílohový bufet.

Doprava: letecky