IL GATTOPARDO - HOTEL TERME & BEAUTY FARM ****

Číslo zájezdu: 402545

Itálie Itálie Forio Ischia
Typ zájezdu: Pobytové zájezdy
Délka zájezdu: 8 dní
Nejbližší odjezd: od 15.5.2017
Doprava: letecky
Strava: snídaně
Ubytování: hotel ****
Cena: 16 490 Kč
cena je včetně povinných příplatků
Itálie
Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Cena zahrnuje

  • Cena je za osobu a 7 nocí se snídaní ve dvoulůžkovém pokoji standard a dále zahrnuje letenku včetně LT, palivového příplatku, emisního příplatku (celkem ve výši 1.600,-/osoba), kurzový rozdíl do výše 200CZK, transfery z/na letiště v Neapoli, odvoz zavazadel, trajekt, asistenci CK a služby delegáta (asistenci CK a služby delegáta v sezóně, více informací v CK, obvykle není delegát k dispozici 05.08.-26.08.).
  • POZOR – pravidelné sobotní lety v termínech 03.06. – 30.09. (návrat), mimo tyto termíny jsou odlety s leteckou společností WIZZAIR/EASYJET (dle letového řádu společností, obvykle v jiný letový den, termín upřesníme v CK dle aktuální dostupnosti) - cena zahrnuje letenku včetně LT, palivového příplatku a emisního příplatku (celkem ve výši 1.600,-/osoba) kalkulovanou v optimální knihovací třídě, pouze základní transfery z/na letiště v Neapoli (u těchto společností je nutné uhradit příplatek za transfer dle počtu osob - více info v CK), odvoz zavazadel, trajekt, asistenci CK a služby delegáta (asistenci CK a služby delegáta v sezóně, více informací v CK, obvykle není delegát k dispozici 05.08.-26.08.).
  • Cena na 3. lůžku platí pro dospělé osoby a děti nad 7 let.
  • Cena pro dítě na 3. a 4. lůžku platí pro děti od 2 do 7 let věku v doprovodu 2 dospělých osob.

Cena nezahrnuje

  • plná penze: 2.350,-/osoba/týden
  • výhled na moře: 2.950,-/osoba/týden
  • jednolůžkový pokoj: 2.950,-/týden
  • polopenze: 1.180,-/osoba/týden

Slevy

  • VČASNÉ SLEVY - INFORMACE V CK.

Cestovní kancelář si vyhrazuje právo na chybu publikovaných cen či termínů, závazná pro prodávajícího i kupujícího je pouze cena uvedena na platné smlouvě o zájezdu.

IL GATTOPARDO - HOTEL TERME & BEAUTY FARM

Všeobecné informace
Tento velice komfortní hotel, jenž je obklopen vinicemi a středomořskou zelení, nabízí svým hostům vysoce kvalitní a široké spektrum služeb. Klidné prostředí a krásné scenérie jsou dokreslujícím prvkem luxusního lázeňského a sportovního zázemí hotelu. To vše v blízkosti pouhých 300 m od moře a 1 km od termálního parku Poseidon, kam klienty zdarma dopravuje hotelový svoz.

Služby
Restaurace, bar, celkem 5 bazénů (z toho 2 kryté) s termální i minerální vodou a hydromasážemi, vířivá vana jacuzzi, centrum Beauty Farm s nabídkou masáží, inhalací, bahenní terapie, termálními koupelemi, dermatologickým ošetřením obličeje a těla a jinými lázeňskými procedurami, sauna, fitness, solární terasa se slunečníky a lehátky zdarma, 2 tenisové kurty s nočním osvětlením, hřiště na volejbal fotbal nebo basketbal, stolní tenis, pravidelné klavírní a folklórní večery, taverna z roku 1823 s nabídkou domácích produktů.

Vzdálenost
od moře: 300 m
od centra: 1 km

Ubytování: hotel ****

Celkem 71 pokojů je rozmístěno v budovách přímo v zahradě, vinici a u bazénu. Hotel nabízí pokoje standard a pokoje s výhledem na moře. Jsou vybaveny telefonem, televizí, trezorem, vlastním soc. zařízením, vysoušečem vlasů, topením, klimatizací, minibarem a mají balkon nebo terasu.

Stravování: snídaně

Formou snídaně ve vyhlášené klimatizované restauraci. Snídaně - bufetová. Večeře za příplatek – výběr z menu o více chodech (čtyři druhy prvních a druhých chodů, vybrané maso, dary moře, vegetariánské pokrmy). Samozřejmostí je salátový a přílohový bufet.

Doprava: letecky