IL GATTOPARDO - HOTEL TERME & BEAUTY FARM ****

Číslo zájezdu: 402544

Itálie Itálie Forio Ischia
Typ zájezdu: Pobytové zájezdy
Délka zájezdu: 10 dní
Nejbližší odjezd: od 4.5.2018
Doprava: autokarem
Strava: polopenze
Ubytování: hotel ****
Cena: 11 990 Kč
cena je včetně povinných příplatků
Itálie
Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Cena zahrnuje

  • Cena je za osobu a 7 nocí s polopenzí ve dvoulužkovém pokoji standard a dále zahrnuje autobusovou dopravu, trajekt, odvoz zavazadel, asistenci CK a služby delegáta (asistenci CK a služby delegáta v sezóne, více informací v CK).
  • Cena na 3. a 4. lužku platí pro osoby 2-99 let.

Cena nezahrnuje

  • výhled na more: 3.290,-/osoba/týden
  • jednolůžkový pokoj: 3.290,-/týden
  • Pobytová taxa (hradí se na místě): cca 3€/osoba/noc - její výše se může změnit a CK neodpovídá za její výši
  • Cestovní pojištění (v případě zájmu zašleme nabídku)

Slevy

  • 10=9
  • 14=12
  • 10% SLEVA ZA VČASNÝ NÁKUP (do 60 dní před termínem)
  • Možnost pokoj ECONOMY se slevou - více info v CK

Cestovní kancelář si vyhrazuje právo na chybu publikovaných cen či termínů, závazná pro prodávajícího i kupujícího je pouze cena uvedena na platné smlouvě o zájezdu.

IL GATTOPARDO - HOTEL TERME & BEAUTY FARM

Všeobecné informace
Tento velice komfortní hotel, jenž je obklopen vinicemi a středomořskou zelení, nabízí svým hostům vysoce kvalitní a široké spektrum služeb. Klidné prostředí a krásné scenérie jsou dokreslujícím prvkem luxusního lázeňského a sportovního zázemí hotelu. To vše v blízkosti pouhých 300 m od moře a 1 km od termálního parku Poseidon, kam klienty zdarma dopravuje hotelový svoz.

Služby
Restaurace, bar, celkem 5 bazénů (z toho 2 kryté) s termální i minerální vodou a hydromasážemi, vířivá vana jacuzzi, centrum Beauty Farm s nabídkou masáží, inhalací, bahenní terapie, termálními koupelemi, dermatologickým ošetřením obličeje a těla a jinými lázeňskými procedurami, sauna, fitness, solární terasa se slunečníky a lehátky zdarma, 2 tenisové kurty s nočním osvětlením, hřiště na volejbal fotbal nebo basketbal, stolní tenis, pravidelné klavírní a folklórní večery, taverna z roku 1823 s nabídkou domácích produktů.

Vzdálenost
od moře: 300 m
od centra: 1 km

Ubytování: hotel ****

Celkem 71 pokojů je rozmístěno v budovách přímo v zahradě, vinici a u bazénu. Hotel nabízí pokoje standard a pokoje s výhledem na moře. Jsou vybaveny telefonem, televizí, trezorem, vlastním soc. zařízením, vysoušečem vlasů, topením, klimatizací, minibarem a mají balkon nebo terasu.

Stravování: polopenze

Formou polopenze ve vyhlášené klimatizované restauraci. Snídaně - bufetová. Večeře – výběr z menu o více chodech (čtyři druhy prvních a druhých chodů, vybrané maso, dary moře, vegetariánské pokrmy). Samozřejmostí je salátový a přílohový bufet.

Doprava: autokarem