Forio - TRITONE TERME ****

Číslo zájezdu: 333224

Itálie Itálie Forio Ischia
Typ zájezdu: Pobytové zájezdy
Délka zájezdu: 8 dní
Nejbližší odjezd: od 08.04.2017
Doprava: letecky
Strava: polopenze
Ubytování: hotel ****
Cena: 26 590 Kč
cena je včetně povinných příplatků
Itálie
Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Cena zahrnuje

 • Cena je za osobu a 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji standard s polopenzí a dále zahrnuje letenku včetně LT, palivového příplatku, emisního příplatku (celkem ve výši 1.600,-/osoba), kurzový rozdíl do výše 200CZK, transfery z/na letiště v Neapoli, odvoz zavazadel, trajekt, asistenci CK a služby delegáta (asistenci CK a služby delegáta v sezóně, více informací v CK, obvykle není delegát k dispozici 05.08.-26.08.).
 • POZOR – pravidelné sobotní lety v termínech 03.06. – 30.09. (návrat), mimo tyto termíny jsou odlety s leteckou společností WIZZAIR/EASYJET (dle letového řádu společností, obvykle v jiný letový den, termín upřesníme v CK dle aktuální dostupnosti) - cena zahrnuje letenku včetně LT, palivového příplatku a emisního příplatku (celkem ve výši 1.600,-/osoba) kalkulovanou v optimální knihovací třídě, pouze základní transfery z/na letiště v Neapoli (u těchto společností je nutné uhradit příplatek za transfer dle počtu osob - více info v CK), odvoz zavazadel, trajekt, asistenci CK a služby delegáta (asistenci CK a služby delegáta v sezóně, více informací v CK, obvykle není delegát k dispozici 05.08.-26.08.).
 • Cena na 3. a 4. lůžku platí pro dospělé osoby a děti nad 12 let.
 • Cena pro dítě na 3. a 4. lůžku platí pro děti do 12 let věku v doprovodu 2 dospělých osob.

Cena nezahrnuje

 • Jednolůžkový pokoj: 3.530,-/týden
 • Boční výhled na moře 2.350,- /osoba/týden
 • Přímý výhled na moře: 3.530,-/osoba/týden
 • Superior: 3.530- /osoba/týden
 • Plná penze: 4.700,-/osoba/týden
 • POZOR: Dítě 1-3 roky platí stravu na místě (30€/den/HB, 35€/den/FB). Dítě 0-1 rok ZDARMA.

Slevy

 • VČASNÉ SLEVY - INFORMACE V CK.

Cestovní kancelář si vyhrazuje právo na chybu publikovaných cen či termínů, závazná pro prodávajícího i kupujícího je pouze cena uvedena na platné smlouvě o zájezdu.

TRITONE TERME

Hotel leží přímo u impozantní pláže San Francesco. Od centra Foria je vzdálen přibližně 800m.

Služby : Restaurace (přílohový a salátový buffet), americký bar, TV/SAT, sladkovodní bazén s rozlehlou sluneční terasou s přístupem na soukromou pláž. Lázeňské zařízení na balneoterapii a inhalace se třemi termálními bazény různých teplot, turecké lázně a Kneipp, tělocvična a Beauty Center. Šlapadla a windsurfy se pronajímají na pláži. Dvě parkoviště. Pro děti je k dispozici hala na hry s ping pongem a videohrami a kromě toho zábavný koutek se skluzavkou, houpačkou atd.

Vzdálenost : od centra: 800m
od moře: 20m

Ubytování: hotel ****

Pokoje jsou rozmístěny do tří lokalit, všechny s vlastním příslušenstvím, telefonem, balkónem nebo terasou, TV/SAT, centrálním topením, klimatizací, trezorem, fénem, některé s výhledem na moře (za příplatek).

Stravování: polopenze

V hotelové restauraci formou polopenze. Snídaně - bufet, večeře - výběr ze 3 druhů menu.

Doprava: letecky