Forio - SANTA MARIA***

Číslo zájezdu: 441060

Itálie Itálie Forio Ischia
Typ zájezdu: Pobytové zájezdy
Délka zájezdu: 8 dní
Nejbližší odjezd: od 15.9.2018
Doprava: letecky
Strava: polopenze
Ubytování: hotel ***
Cena: 16 490 Kč
cena je včetně povinných příplatků
Itálie
Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Cena zahrnuje

  • Cena je za osobu a 7 nocí ve dvoulužkovém pokoji standard s polopenzí a dále zahrnuje letenku vcetne LT, palivového príplatku, emisního príplatku (celkem ve výši 1.600,-/osoba), kurzový rozdíl do výše 200CZK, transfery z/na letište v Neapoli, odvoz zavazadel, trajekt, asistenci CK a služby delegáta (asistenci CK a služby delegáta v sezóne, více informací v CK, delegát je k dispozici 05.05.-28.07. a poté 25.08.-13.10.).
  • POZOR – pravidelné sobotní lety v termínech 02.06. – 29.09. (návrat), mimo tyto termíny jsou odlety s leteckou spolecností WIZZAIR/EASYJET (dle letového rádu spolecností, obvykle v jiný letový den, termín upresníme v CK dle aktuální dostupnosti) - cena zahrnuje letenku vcetne LT, palivového príplatku a emisního príplatku (celkem ve výši 1.600,-/osoba) kalkulovanou v optimální knihovací tríde, pouze základní transfery z/na letište v Neapoli (u techto spolecností je nutné uhradit príplatek za transfer dle poctu osob - více info v CK), odvoz zavazadel, trajekt, asistenci CK a služby delegáta (asistenci CK a služby delegáta v sezóne, více informací v CK, delegát je k dispozici 05.05.-28.07. a poté 25.08.-13.10.).
  • Cena na 3. a 4. lužku platí pro dospelé osoby.

Cena nezahrnuje

  • Pokoj COMFORT: 940,-/osoba/týden
  • Výhled na more: 1.880,-/pokoj/týden
  • Jednolužkový pokoj: 940,-/týden
  • Plná penze: 1.180,-/osoba/týden

Slevy

  • VCASNÉ SLEVY - INFORMACE V CK.

Cestovní kancelář si vyhrazuje právo na chybu publikovaných cen či termínů, závazná pro prodávajícího i kupujícího je pouze cena uvedena na platné smlouvě o zájezdu.

SANTA MARIA

Tříhvězdičkový hotel Santa Maria je obklopen zelení, květinami a středomořskou vegetací a nachází se v srdci zálivu San Francesco ve Foriu, kde můžete strávit krásné nezapomenutelné chvíle. Z hotelové terasy je překrásný výhled na jedinečnou krajinu ostrova Ischia. Hotel Santa Maria poskytuje klidné zázemí ve středomořském stylu.
Služby
Hotel má 2 bazény – venkovní v blízkosti moře a vnitřní, kosmetický salón, wellness centrum, wi-fi připojení v celém hotelu, taneční večery s živou hudbou, restauraci.

Ubytování: hotel ***

Elegantně a vkusně zařízené pokoje jsou vybaveny satelitní televizí, klimatizací, telefonem, topením, fénem a vlastním balkónem nebo terasou.

Stravování: polopenze

Hotelová restaurace nabízí tradiční kuchyni, která je inspirována chutí a barvami ostrova Ischia. Oběd a večeři si lze vybrat ze 3 druhů menu. Snídaně – čerstvé ovoce, kompotované ovoce, cornflakes, slanina, sýr, med, marmelády, koláče a cookies, čaj, káva, čokoláda atd.

Doprava: letecky