Forio - SANTA MARIA***

Číslo zájezdu: 441060

Itálie Itálie Forio Ischia
Typ zájezdu: Pobytové zájezdy
Délka zájezdu: 8 dní
Nejbližší odjezd: od 24.6.2017
Doprava: letecky
Strava: polopenze
Ubytování: hotel ***
Cena: 13 990 Kč
cena je včetně povinných příplatků
Itálie
Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Cena zahrnuje

  • Cena je za osobu a 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji standard s polopenzí a dále zahrnuje letenku včetně LT, palivového příplatku, emisního příplatku (celkem ve výši 1.600,-/osoba), kurzový rozdíl do výše 200CZK, transfery z/na letiště v Neapoli, odvoz zavazadel, trajekt, asistenci CK a služby delegáta (asistenci CK a služby delegáta v sezóně, více informací v CK, obvykle není delegát k dispozici 05.08.-26.08.).
  • POZOR – pravidelné sobotní lety v termínech 03.06. – 30.09. (návrat), mimo tyto termíny jsou odlety s leteckou společností WIZZAIR/EASYJET (dle letového řádu společností, obvykle v jiný letový den, termín upřesníme v CK dle aktuální dostupnosti) - cena zahrnuje letenku včetně LT, palivového příplatku a emisního příplatku (celkem ve výši 1.600,-/osoba) kalkulovanou v optimální knihovací třídě, pouze základní transfery z/na letiště v Neapoli (u těchto společností je nutné uhradit příplatek za transfer dle počtu osob - více info v CK), odvoz zavazadel, trajekt, asistenci CK a služby delegáta (asistenci CK a služby delegáta v sezóně, více informací v CK, obvykle není delegát k dispozici 05.08.-26.08.).
  • Cena na 3. a 4. lůžku platí pro dospělé osoby.

Cena nezahrnuje

  • Pokoj COMFORT: 950,-/osoba/týden
  • Výhled na moře: 1.880,-/pokoj/týden
  • Jednolůžkový pokoj: 950,-/týden
  • Plná penze: 1.180,-/osoba/týden

Slevy

  • VČASNÉ SLEVY - INFORMACE V CK.

Cestovní kancelář si vyhrazuje právo na chybu publikovaných cen či termínů, závazná pro prodávajícího i kupujícího je pouze cena uvedena na platné smlouvě o zájezdu.

SANTA MARIA

Tříhvězdičkový hotel Santa Maria je obklopen zelení, květinami a středomořskou vegetací a nachází se v srdci zálivu San Francesco ve Foriu, kde můžete strávit krásné nezapomenutelné chvíle. Z hotelové terasy je překrásný výhled na jedinečnou krajinu ostrova Ischia. Hotel Santa Maria poskytuje klidné zázemí ve středomořském stylu.
Služby
Hotel má 2 bazény – venkovní v blízkosti moře a vnitřní, kosmetický salón, wellness centrum, wi-fi připojení v celém hotelu, taneční večery s živou hudbou, restauraci.

Ubytování: hotel ***

Elegantně a vkusně zařízené pokoje jsou vybaveny satelitní televizí, klimatizací, telefonem, topením, fénem a vlastním balkónem nebo terasou.

Stravování: polopenze

Hotelová restaurace nabízí tradiční kuchyni, která je inspirována chutí a barvami ostrova Ischia. Oběd a večeři si lze vybrat ze 3 druhů menu. Snídaně – čerstvé ovoce, kompotované ovoce, cornflakes, slanina, sýr, med, marmelády, koláče a cookies, čaj, káva, čokoláda atd.

Doprava: letecky