Forio - PROVIDENCE ****

Číslo zájezdu: 333221

Itálie Itálie Forio Ischia
Typ zájezdu: Pobytové zájezdy
Délka zájezdu: 8 dní
Nejbližší odjezd: od 21.07.2018
Doprava: letecky
Strava: polopenze
Ubytování: hotel ****
Cena: 22 190 Kč
cena je včetně povinných příplatků
Nezávazně rezervovat
Itálie

Cena zahrnuje

  • Cena je za osobu a 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji standard s polopenzí a dále zahrnuje letenku včetně LT, palivového příplatku, emisního příplatku (celkem ve výši 1.600,-/osoba), kurzový rozdíl do výše 200CZK, transfery z/na letiště v Neapoli, odvoz zavazadel, trajekt, asistenci CK a služby delegáta (asistenci CK a služby delegáta v sezóně, více informací v CK, obvykle je delegát k dispozici 05.05.-28.07. a poté 25.08.-13.10.).
  • POZOR – pravidelné sobotní lety v termínech 02.06. – 29.09. (návrat), mimo tyto termíny jsou odlety s leteckou společností WIZZAIR/EASYJET (dle letového řádu společností, obvykle v jiný letový den, termín upřesníme v CK dle aktuální dostupnosti) - cena zahrnuje letenku včetně LT, palivového příplatku a emisního příplatku (celkem ve výši 1.600,-/osoba) kalkulovanou v optimální knihovací třídě, pouze základní transfery z/na letiště v Neapoli (u těchto společností je nutné uhradit příplatek za transfer dle počtu osob - více info v CK), odvoz zavazadel, trajekt, asistenci CK a služby delegáta (asistenci CK a služby delegáta v sezóně, více informací v CK, obvykle je delegát k dispozici 05.05.-28.07. a poté 25.08.-13.10.).
  • Cena na 3. lůžku platí pro dospělé osoby a děti nad 12 let.
  • Cena pro dítě na 3. lůžku platí pro děti od 3 do 12 let věku v doprovodu 2 dospělých osob.

Cena nezahrnuje

  • jednolůžkový pokoj: 3.530,- /týden
  • plná penze: 3.530,-/osoba/týden
  • výhled na moře 3.530,-/osoba/týden
  • postýlka 10€/den
  • Ferragosto 25€/osoba/povinně (15.08.)

Slevy

  • VČASNÉ SLEVY - INFORMACE V CK.

Cestovní kancelář si vyhrazuje právo na chybu publikovaných cen či termínů, závazná pro prodávajícího i kupujícího je pouze cena uvedena na platné smlouvě o zájezdu.

PROVIDENCE

Velmi oblíbený, elegantní hotel, umístěný na klidném místě s krásným výhledem na zátoku Citara a Poseidonovy zahrady. Hotel se nachází v ideální poloze pouhých několik metrů od písečné pláže Cava del Isola a cca 30 minut chůze podél moře od centra města Forio. Hotelový komplex je obklopen velkou aromaterapeutickou zahradou s exotickou vegetací.

Služby
Hala, panoramatická restaurace s klimatizací, pizzeria-grill, konferenční místnost, TV místnost, snack bar, 2 venkovní bazény (1 termální s tryskou o teplotě vody 40 °C , 1 se sladkou vodou teploty vzduchu), 1 vnitřní s hydromasáží o teplotě 36 °C, venkovní Kneippův bazén, sluneční terasa s lehátky, parking, internet a posilovna zdarma, výtah v hlavní budově, aromaterapeutická zahrada. Hotel pro klienty pořádá jednou týdně galavečer. Součástí hotelu je i miniclub pro děti. Možnost využití aqua gymnastiky. Zdarma Wi-Fi připojení k internetu v oblasti recepce, TV místnosti a baru.

Vzdálenost : od moře: 200 m (Poseidon - 600 m)
od centra: 1 km

Ubytování: hotel ****

Celkem 68 pokojů se sociálním zařízením, balkonem nebo terasou, fénem, TV/SAT, sejfem, telefonem, klimatizací a výhledem na moře (za příplatek).

Stravování: polopenze

Formou polopenze v hotelové restauraci, snídaně - bufet, večeře - výběr ze 3 druhů menu a rozsáhlého salátového a přílohového bufetu.

Doprava: letecky