Forio - MEDITERRANEO ****

Číslo zájezdu: 333194

Itálie Itálie Forio Ischia
Typ zájezdu: Pobytové zájezdy
Délka zájezdu: 8 dní
Nejbližší odjezd: od 1.6.2019
Doprava: letecky
Strava: polopenze
Ubytování: hotel ****
Cena: 19 189 Kč
cena je včetně povinných příplatků
Původní cena:20 580
Sleva:-10 381
Nezávazně rezervovat
Itálie

Cena zahrnuje

  • Cena je za osobu a 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji standard s polopenzí a dále zahrnuje letenku včetně LT, odbaveného zavazadla (max. 23kg/osoba), palivového příplatku, emisního příplatku (celkem ve výši 1.600,-/osoba), kurzový rozdíl do výše 200CZK , dále transfery z/na letiště v Neapoli, odvoz zavazadel, trajekt, asistenci CK a služby delegáta (asistenci CK a služby delegáta v sezóně, více informací v CK, obvykle je delegát k dispozici 04.05.-27.07. a poté 24.08.-12.10.).
  • Cena na přistýlce platí pro dospělé osoby a děti nad 12 let na 3. a 4. lůžku.
  • Cena pro dítě na přistýlce platí pro děti do 12 let věku na 3. a 4. lůžku v doprovodu 2 dosp. osob.

Cena nezahrnuje

  • pokoj Superior: 1.590,-/osoba/týden
  • jednolůžkový pokoj: 2.720,-/týden
  • klimatizace: 5€/pokoj/den
  • pobytová taxa (hradí se na místě): cca 3€/osoba/noc - její výše se může změnit a CK neodpovídá za její výši
  • cestovní pojištění (v případě zájmu zašleme nabídku)

Slevy

  • VČASNÉ SLEVY - INFORMACE V CK.

Cestovní kancelář si vyhrazuje právo na chybu publikovaných cen či termínů, závazná pro prodávajícího i kupujícího je pouze cena uvedena na platné smlouvě o zájezdu.

MEDITERRANEO

Hotel ležící na klidném místě vzdálený cca 1 km od pláže Citara a od Poseidonových zahrad. Hotel je obklopený velkým překrásným parkem plným vzácných exotických rostlin, které jsou dovezeny z různých zemí a odborně ošetřovány.

Služby : Restaurace, 4 termální bazény o různé teplotě vody (27°-36°C), ve vysoké sezoně nefunguje horký vnitřní bazén-kvůli bezpečnosti hostů, Kneippův bazén, bahení zábaly, solárium, zahrada, parking, Piano bar,odvoz na pláž Citara v pevných časech zdarma, internet za příplatek.

Vzdálenost : od moře: 1 km (pláž Citara a park Poseidon)
od centra: 1,5 km

Ubytování: hotel ****

Pokoje jsou umístěny v hl.budově a v bungalovech rozmístěných po celé zahradě. Všechny disponují sociálním zařízením, koupelnou nebo sprchou, balkonem nebo terasou, telefonem, TV, topením, klimatizací (za příplatek). Pokoje Superior (prostornější, modernější, klimatizace již v ceně) jsou v hlavní budově nad recepcí i v bungalovech (za příplatek).

Stravování: polopenze

Formou polopenze v hotelové restauraci, snídaně - bufet, večeře - výběr ze 4 druhů menu a bohatý salátový bufet. Možná výměna večeře za oběd (pouze na celý pobyt).

Doprava: letecky