Forio - LA GINESTRA ***

Číslo zájezdu: 436691

Itálie Itálie Forio Ischia
Typ zájezdu: Pobytové zájezdy
Délka zájezdu: 8 dní
Nejbližší odjezd: od 1.10.2018
Doprava: letecky
Strava: polopenze
Ubytování: hotel ***
Cena: 15 990 Kč
cena je včetně povinných příplatků
Itálie
Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Cena zahrnuje

  • Cena je za osobu a 7 nocí s polopenzí ve dvoulůžkovém pokoji standard a dále zahrnuje letenku včetně LT, palivového příplatku, emisního příplatku (celkem ve výši 1.600,-/osoba), kurzový rozdíl do výše 200CZK, transfery z/na letiště v Neapoli, odvoz zavazadel, trajekt, asistenci CK a služby delegáta (asistenci CK a služby delegáta v sezóně, více informací v CK, obvykle není delegát k dispozici 05.08.-26.08.).
  • POZOR – pravidelné sobotní lety v termínech 02.06. – 29.09. (návrat), mimo tyto termíny jsou odlety s leteckou spolecností WIZZAIR/EASYJET (dle letového rádu spolecností, obvykle v jiný letový den, termín upresníme v CK dle aktuální dostupnosti) - cena zahrnuje letenku vcetne LT, palivového príplatku a emisního príplatku (celkem ve výši 1.600,-/osoba) kalkulovanou v optimální knihovací tríde, pouze základní transfery z/na letište v Neapoli (u techto spolecností je nutné uhradit príplatek za transfer dle poctu osob - více info v CK), odvoz zavazadel, trajekt, asistenci CK a služby delegáta (asistenci CK a služby delegáta v sezóne, více informací v CK, delegát je k dispozici 05.05.-28.07. a poté 25.08.-13.10.).

Cena nezahrnuje

  • jednolůžkový pokoj: 2.350,-/týden
  • plná penze: 2.350,-/osoba/týden
  • výhled na moře: 1.180,-/osoba/týden
  • postýlka: 8€/den

Slevy

  • VČASNÉ SLEVY - INFORMACE V CK.

Cestovní kancelář si vyhrazuje právo na chybu publikovaných cen či termínů, závazná pro prodávajícího i kupujícího je pouze cena uvedena na platné smlouvě o zájezdu.

LA GINESTRA

Tento panoramatický hotel se vyznačuje strategicky výhodnou pozicí nejen pro výlety do krásného městečka Sant Angelo nebo do přírodní termální zátoky Sorgeto, která se rozkládá asi 800 m pod hotelem. Rodinná atmosféra s přátelským přístupem ke klientům a klidné podmínky pro relaxaci v kombinaci s vynikající regionální stravou zaručují předpoklad ideální dovolené.

Služby
Klimatizovaná restaurace, music bar, bazén s jacuzzi, zdarma hotelový svoz, výtah, velká panoramatické terasy, parkoviště.

Ubytování: hotel ***

Celkem 50 pokojů s klimatizací, Wi-Fi připojením k internetu, TV/SAT, fénem, telefonem a vlastním sociálním zařízením.

Stravování: polopenze

Formou polopenze v klimatizované restauraci. Snídaně - bufet. Večeře – výběr ze tří druhů menu o několika chodech. Samozřejmostí je salátový a přílohový bufet.

Doprava: letecky