Forio - CORONA ***

Číslo zájezdu: 333277

Itálie Itálie Forio Ischia
Typ zájezdu: Pobytové zájezdy
Délka zájezdu: 8 dní
Nejbližší odjezd: od 14.7.2018
Doprava: letecky
Strava: polopenze
Ubytování: hotel ***
Cena: 16 490 Kč
cena je včetně povinných příplatků
Itálie
Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Cena zahrnuje

 • Cena je za osobu a 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji standard s polopenzí a dále zahrnuje letenku včetně LT, palivového příplatku, emisního příplatku (celkem ve výši 1.600,-/osoba), kurzový rozdíl do výše 200CZK, transfery z/na letiště v Neapoli, odvoz zavazadel, trajekt, asistenci CK a služby delegáta (asistenci CK a služby delegáta v sezóně, více informací v CK, delegát je k dispozici 05.05.-28.07. a poté 25.08.-13.10.).
 • POZOR – pravidelné sobotní lety v termínech 02.06. – 29.09. (návrat), mimo tyto termíny jsou odlety s leteckou společností WIZZAIR/EASYJET (dle letového řádu společností, obvykle v jiný letový den, termín upřesníme v CK dle aktuální dostupnosti) - cena zahrnuje letenku včetně LT, palivového příplatku a emisního příplatku (celkem ve výši 1.600,-/osoba) kalkulovanou v optimální knihovací třídě, pouze základní transfery z/na letiště v Neapoli (u těchto společností je nutné uhradit příplatek za transfer dle počtu osob - více info v CK), odvoz zavazadel, trajekt, asistenci CK a služby delegáta (asistenci CK a služby delegáta v sezóně, více informací v CK, delegát je k dispozici 05.05.-28.07. a poté 25.08.-13.10.).
 • Cena na 3. lůžku platí pro dospělé osoby a děti nad 12 let.
 • Cena pro dítě na 3. lůžku platí pro děti do 12 let věku v doprovodu 2 dospělých osob.

Cena nezahrnuje

 • jednolůžkový pokoj: 2.590,-/týden
 • klimatizace: 1.420,-/pokoj/týden
 • výhled na moře: 2.350,-/pokoj/týden
 • terasa: 940,- /osoba/týden
 • lednice: 700,-/osoba/týden
 • DUS: 3.990,-/týden
 • postýlka: 7€/noc (+strava 8€/jídlo, platba na místě)

Slevy

 • NABÍDKA 2+2 = 3 plně platící

Cestovní kancelář si vyhrazuje právo na chybu publikovaných cen či termínů, závazná pro prodávajícího i kupujícího je pouze cena uvedena na platné smlouvě o zájezdu.

CORONA

Rodinný hotel situovaný na klidném místě v krásné a udržované zahradě s prostorným trávníkem mezi centrem městečka Forio a zónou Citara.

Služby : Restaurace s místní kuchyní, klimatizované veřejné prostory, zahrada, bar, hala TV, sluneční terasa. Krytý termální bazén, hydromasážní vana, velký venkovní bazén s vybavenou terasou. Soukromá cesta k prostorné písčité pláži vzdálené cca. 350 m. Možnost využití termálních lázní v blízkém hotelu. Parkoviště.

Vzdálenost : od centra: 1000 m.
od moře: 400 m.

Informace : Dětská cena platí pro děti ve věku 2-12 let na přistýlce.

Ubytování: hotel ***

Některé jsou umístěny v přízemní budově, jiné v patrové budově s recepcí. Všechny jsou hezky zařízené s vlastním příslušenstvím a telefonem. Na vyžádání a za příplatek je možná TV, klimatizace, balkón/výhled na moře a terasa.

Stravování: polopenze

Snídaně-kontinentální, večeře-předkrm (výběr ze 3 menu), hlavní chod (výběr ze 2 menu).

Doprava: letecky