Recenze - Ischia

Dobrý den, chtěla by jsem touto cestou poděkovat CK Petra TOUR za úžasnou dovolenou! Přiznám, že to pro mne byla zcela náhodná volba. Itálie je moje země zaslíbená, ale Ischia mi unikla. Právě jsem dokončovala třílétá studia státní závěrečnou zkouškou a chtěla jsem si jen odskočit na sever se vykoupat, projít Benátky a načerpat nové síly. Náhodně jsem objevila Vaší CK a Ischii- je to skutečný ráj ! Dovolená začala cestou autobusem, vše bylo perfektně naplánované, cesta příjemná, dostatek prostoru, dobře zvolené filmy, které potěšily nikoli obtěžovaly pouštěním během celé cesty, což bývá otravné .Řidiči ochotní. I přeprava trajektem byla úchvatná, Neapol jsme sledovali celkem s úžasem. Ubytování jako pro nás šité na míru! Každý člověk preferuje jinou představu dovolené a má jiné zájmy. Nám se podařilo tuto představu vyplnit zcela .Jsme sportovně založeni a nemáme rádi nudu-zavřít nás do resortu, kde by se jen týden jedlo, tak víckrát nejedeme.

Absolutní svoboda, klidné, pohodové ubytování se vším co jsme potřebovali, vzorná péče , relax u krásného bazénu s panoramatickým výhledem na přístav .Chodili jsme hodně pěšky, našli různé zkratky ale využívaly i místní dopravu. Ochutnávali místní dobroty nebo si uvařili podle sebe. Zvláštní poděkování patří paní Daniele Stojecové !! Většina delegátů vybere jen nutné poplatky nebo zařídí výlety a víc nemá zájem, dotazy často bývají vnímány jako obtěžující. Mnohdy delegáta ani moc nevidíme. Paní Daniela nás v domluvené časy navštívila na recepci hotelu, poskytla nejen informace, ale i cenné rady !! Poradila různé zkratky, vychytávky apod a k mému překvapení se i zajímala zda jsme našli ta místa, která jsme hledali, ochotně navigovala a radila. Využily jsme některé výlety s CK ,jiné individuální.

Dovolená to byla nezapomenutelná !! Už se těším na příští rok- zbylo mnoho co jsme ještě nestačili a mnoho co chceme znovu .! Děkuji za péči